05.03.2020

План конспект безпосередньо освітньої діяльності у другій молодшій групіДраматизація казки «Колобок. План конспект безпосередньо освітньої діяльності у другій молодшій групі


Інсценування казки «Колобок» вихователь Акоп'ян М.А.

У молодшій групі.

Мета: залучення дітей до мистецтва театру через спільну театралізовану діяльність.

Завдання: вчити втілювати задум у ролі, вчасно відгукуватися на репліку і входити у роль; розвивати вміння виразно втілюватися в ролі та розвивати вміння до імпровізації.

Методи та прийоми:

Розмова з дітьми та батьками. Приготування та оформлення сцени. Театралізоване інсценування казки. Словникова робота з формування правильної дикції у вимові фраз: «рум'яний бік», «подавно піду», «по коморі помісти, по засіках пошкрябати».

Етапи реалізації:

1.Робота з дітьми: читання казки «Колобок», переказ казки, вигадування нового закінчення казки, настільний театр, програвання епізодів казки «Колобок»

Робота з батьками: Бесіда з метою визначення батьків на виконання ролей, підшукування костюмів для казки спільно з вихователем.

2.Творчо-пошуковий етап

(безпосередньо освітня діяльність)

Спільна робота з дітьми щодо закінчення до казки «Колобок» (комунікація)

Розподіл ролей та репетиції

Обігравання різних ситуацій

3.Дійсно-практичний етап

Інсценування.

Текст інсценування

(коштує будиночок, дерева, ялинки, бабця та дід, заєць, вовк, ведмідь, колобок та лисиця).

З-за дверей виходить дитина одягнена в діда, з кошиком у руках, а в ній нічого.

Ведуча(вихователь): Жили були дід та баба. Якось каже дід бабі

Дід (дитина): Гей баба їсти хочеться щось, лісом ходив нічого не набрав спеки мені колобка.

Бабця (дівчинка) виглядає з будиночка: з чого спекти борошна то немає.

Дід: Бабця не лінуйся давай, ти йди це, по коморі поміти по засіках наскреби авось і набереш жменю муки.

Ведуча (вихователь): Бабці ні чого не залишалася, вона так і зробила: по коморі помела, по засіках поскребла набрала жменьку борошна, замісила тісто і спекла колобка і поклала на віконце остигати.

Колобок полежав-полежав, підвівся і побіг.

Колобок: У печі мало не засушили,

А тепер і з'їсти вирішили,

Я так більше не можу,

Я з дому втечу.

І покотився колобок.

Тут вийшли дід і бабка, дивляться, а колобка немає.

Бабуся (дівчинка): Дід дивись-він втік!

Навіть із нами не попрощався!

Дід (хлопчик): Це все ти - почекай та почекай, посидь та посидь (махнув дід рукою і пішов у будинок, а баба пішла за ним).

Катитися колобок і співає пісеньку:

Я колобок, колобок

По коморі метен,

По засіках скребен

Я від бабусі пішов

Я від дідуся пішов.

Катитися колобок, а назустріч йому Заєць.

Заєць (дитина): Колобок, колобок я тебе з'їм.

Колобок (дитина): Не їж мене, Заєць, а послухай мою пісеньку

Я колобок, колобок,

По коморі метен,

По засіках скребен,

Я від дідуся пішов,

Я від бабусі пішов

І від тебе заєць я теж піду.

Співав колобок і покотився далі.

Катитися колобок, а назустріч йому Вовк.

Вовк (дитина в масці вовка): Колобок, колобок я тебе з'їм.

Колобок: Не їж мене, Вовк, а послухай мою пісеньку

Я колобок, колобок,

По коморі метен,

По засіках скребен,

Я від дідуся пішов,

Я від бабусі пішов

І від тебе вовк я теж піду

Катитися колобок, а назустріч йому ведмідь.

Ведмідь (дитина в масці ведмедя): Колобок, колобок я тебе з'їм.

Колобок: Не їж мене, ведмедик, а послухай мою пісеньку

Я колобок, колобок,

По коморі метен,

По засіках скребен,

Я від дідуся пішов,

Я від бабусі пішов

І від тебе ведмідь я теж піду.

Співав колобок і покотився далі

Катилася колобок а назустріч йому лисиця. Побачила колобка зраділа.

Лисиця (дівчинка в масці лисиці): Який рум'яненький, який жовтенький, смачний (гладить себе по животу).

Колобку по подобалася що лисиця його хвалить і заспівав пісню:

Я колобок, колобок,

По коморі метен,

По засіках скребен,

Я від дідуся пішов,

Я від бабусі пішов

Я від зайця пішов

Я від вовка пішов,

Від ведмедя пішов,

І від тебе лисиця я теж піду.

Але лисиця хитра була і каже колобку.

Лисиця: я стара стала, глуха, підійди до мене ближче і заспівай ще раз свою пісеньку.

Ведуча (вихователь): Але колобок виявився ще хитрішим, він сказав лисиці.

Колобок: а ти лисиця очі заплющи я до тебе і підійду.

Лисиця так і зробила заплющила очі а колобок і давай тікати. Лисиця розплющила очі а колобка то ні.

Тут і казки кінець.

Навчити дітей вести діалог, використовуючи міміку та жести,

Виховувати доброзичливе ставлення один до одного,

Розвивати математичні, комунікативні здібностідітей,

Розвивати творчу ініціативу,

Розвивати фантазію, уяву, імпровізаційні навички, викликати в дітей віком радісний емоційний настрій,

Розвивати інтонаційну промовистість, артикуляційний апарат,

Прищеплювати допитливість до природи.

Завантажити:


Попередній перегляд:

Державне бюджетне освітня установасередня

Загальноосвітня школа № 932

Театралізована діяльність.

Драматизація казки «Колобок»

У другій молодшій групі

Виконала та провела

Акберова З.Т

Москва, 2015 рік

Театралізована діяльність. Драматизація казки «Колобок» у другій молодшій групі

Ціль:

Навчити дітей вести діалог, використовуючи міміку та жести,

Виховувати доброзичливе ставлення один до одного,

Розвивати математичні, комунікативні здібності дітей,

Розвивати творчу ініціативу,

Розвивати фантазію, уяву, імпровізаційні навички, викликати в дітей віком радісний емоційний настрій,

Розвивати інтонаційну промовистість, артикуляційний апарат,

Прищеплювати допитливість до природи.

Вихователь:

Здрастуйте, дорогі гості! Діти, привітайте наших гостей!

Діти:

Вітаю!

Вихователь:

Шановні глядачі, наші діти підготували для вас виставу. Вони дуже готувалися та старалися. Не судіть нас будь ласка, суворо.

Ведуча:

Російська народна казка "Колобок".

Жив – був старий зі своєю старою

У маленькій хатинці.

Жили, жили – не тужили,
Багато – багато років прожили!

Дід землю копав,

Разом із бабою город садив.

Старий старій і каже: Іди-но, стара, по коробу поскреби, по засіку помети, чи не наскребеш муки на колобок.

Ведуча: Стара так і зробила: по коробі поскребла, по засіку помела і наскребла муки жмені дві. Замісила тісто, скачала колобок, спекла і поклала на віконце стигнути.

Непосиді – Колобку

Стити б на віконці,

Але вирішив він «Втечу,

Розімніться трошки».

Покотився Колобок

Повз ялинки та берези.

Раптом наш пустуня

Зустрічав Зайчишку.


Заєць: Колобок, колобок, я тебе з'їм! (Колобок відстрибує убік)
Колобок: Не їж мене, заєць, я тобі пісеньку заспіваю:

Я колобок, колобок,
По коморі шкреб,
По засіку метен,
На сметані мішаний,
У піч посаджений,
На віконці холодний.
Я від дідуся пішов,
Я від бабусі пішов,
Від тебе, зайця, поготів піду! І покотився колобок далі – тільки заєць його й бачив!

Ведучий: А Колобок покотився дорогою

Вовку сірому під ноги.

Облизнувся сірий Вовк,

У Колобках він розуміється.


Вовк: Колобок, колобок, я тебе з'їм! (Колобок відстрибує убік)
Колобок: Не їж мене, вовк, я тобі пісеньку заспіваю:

Я колобок, колобок,
По коморі шкреб,
По засіку метен,
На сметані мішаний,
У піч посаджений,
На віконці холодний.
Я від дідуся пішов,
Я від бабусі пішов,
Я від зайця пішов,
Від тебе, вовку, подавно піду! І покотився колобок далі!

Ведуча:

Раптом назустріч сам Потапич,

Загарчав він, підняв лапу.


Ведмідь: Колобок, колобок, я тебе з'їм! (Колобок відстрибує убік)
Колобок: Не їж мене, клишоногий, я тобі пісеньку заспіваю!

Я колобок, колобок,
По коморі шкреб,
По засіку метен,
На сметані мішаний,
У піч посаджений,
На віконці холодний.
Я від дідуся пішов,
Я від бабусі пішов,
Я від зайця пішов,
Я від вовка пішов,
Від тебе, ведмідь, погано піду!

Ведмідь тільки його й бачив.


Ведуча:

А колобок покотився шкереберть.

Через гай прямо,

І на зустріч раптом Лиса,

Побачила Колобка.


Лисиця: Привіт, колобок! Який ти рум'яний, гарний!
Колобок зрадів, що його хвалять і заспівав свою пісеньку. А лисиця й каже:
Лисиця: Яка славна пісня, тільки стара я стала, погано чую, сядь до мене на ніс та заспівай ще разок.
Стрибнув він лисиці на ніс і заспівав: я колобок, по коробу шкреб, по...
А лисиця його – ам! І з'їла!

Ведучий: А давайте хлопці пограємось з нашим Колобком!

Гра «Колобок» під пісеньку «По доріжці, стежкою»

Ведучий:

Казка – брехня, та в ній натяк, а дітям нашим урок!

Під російську народну музику ведуть хоровод.

Діти виходять, кланяються, вихователь називає кожного на ім'я.


АЛЛА МАСЛОВА

Ціль:

Викликати у дітей інтерес до казці, Наряджання; сприятиме активізації промови.

Завдання:

1. Заохочувати дітей до активного спілкування та участі у театралізованій грі.

2. Розвивати увагу, пам'ять, уяву.

3. Виховувати у дітей почуття колективізму, вчити поєднувати рух і мова. Виховувати почуття впевненості у собі.

Матеріали та обладнання:

Костюми для дітей колобка, зайця, вовка, ведмедя, лисиці, кепка для діда, фартух, хустка для баби

Модель сільського дворика (будиночок, лавка, стіл, ялинки, аудіозаписи)

« Казка в гості приходь» , « Колобок» .

Місце проведення: музична зала

Попередня робота: читання російської народної казки« Колобок» , розгляд книжки-розкладачки, розігрування російської народної казки"Колобок". Ліплення, аплікація по казці. Розмова про сюжет казки.

Хід заняття:

Звучить аудіозапис "В гостях у казки» .Діти під музику входять у зал і стають півколом. Доріжкою ми підемо,

Прямо в казку потрапимо.

Раз два три чотири п'ять!

Будемо у казку ми грати.

Вихователь: Хлопці, ви любите слухати казки? Я теж дуже люблю казки. Тоді уважно слухайте, що ж це за казка?

З борошна він був печений,

На сметані був мішень,

На віконці він студився,

Доріжкою покотився,

Був він веселий, був сміливий

І в дорозі він співав пісню.

Хто ж це? Молодці, ви одразу дізналися, що це колобок. Починає казка позначатися.

Вихователь: Жили-були старий зі старою (виходять дід з бабою до столу і сідають на лаву). Ось і просить старий.

Спеки мені, бабко, колобок.

Вихователь. Діти, давайте допоможемо бабці тісто замісити так колобка зліпити.

Діти виконують рухи згідно з текстом, повторюючи за вихователем.

(Пальчикова гра)

Перешкодимо, перешкодимо,

Покатаємо, покатаємо

І поплескаємо трошки,

А тепер струсимо долоні.

Вийшов рівний, вийшов гладкий

Колобок, рум'яний, солодкий.

Вихователь:

Поклали на віконце,

Щоб він остиг трошки,

Поклали, щоб охолонув…

Колобка і слід простиг.

Котиться Колобок, а назустріч йому заєць.

Заєць:

Колобок, колобок! Я тебе з'їм!

Колобок:

Не їж мене, я тобі пісеньку заспіваю.

Я колобок, колобок.

І від тебе, заєць піду.

Пальчикова гра «Приходили зайці» (О. Омелянової)

Приходили зайці, зайці – побігайці! (Рука стиснута в кулачок, тільки два пальці вгору, повертаючи руки в різні боки)

Кланялися нам зайці, зайці – побігайці! (руки кланяються торкаючись)

Ми погладимо зайців, зайців – побігайців! (Рукою погладити тильну сторону долоні)

Спекемо для зайців круглих коровайців! (вказівним пальцем руки водити кругами по долоні інший)

Вихователь: І покотився Колобок далі, а назустріч йому вовк:

Вовк:

Колобок, колобок! Я тебе з'їм!

Колобок:

Не їж мене! Я тобі пісеньку заспіваю.

Я колобок, колобок.

Я від бабусі пішов, я від дідуся пішов

Я від зайця пішов

І від тебе, вовку, піду.

Вихователь. Вовку, послухай віршик про тебе.

Ходить-блукає сірий вовк. (Імітація ходьби)

І зубами клацання та клацання. (бавовна руками)

Вовна як щетинка,

Здибилася на спинці. (зробити уклін)

Він грибів не хоче, (похитування вказівним пальчиком)

Тільки зуби точить, (тарілочки)

Щоб з'їсти зайченя, (вушка на маківці)

Мишку чи їжачка. (Руки скласти разом, потім розчепірити пальчики)

Ведмідь:

Колобок, колобок! Я тебе з'їм!

Колобок: Не їж мене! Я тобі пісеньку заспіваю.

Я колобок, колобок,

Я від бабусі пішов, я від дідуся пішов

Я від зайця пішов, від вовка пішов

І від тебе, ведмідь, піду.

Вихователь. Хлопці, давайте пограємо з ведмедиком.

Рухлива гра «Ведмедик».

Ведмедик сидить на стільчику - «спить». Діти повільно йдуть до ведмедика, погрожуючи пальчиками, промовляють:

Ведмедику, ведмедику, що ти довго спиш?

Ведмедику, ведмедику, що ти так хропеш?

Ведмедик, ведмедик, мішенька, вставай.

Ведмедик, ведмедик, з нами пограй!

Ведмедик «гарчить», сердиться; хлопці тікають, ховаються. Ведмедик «ходить», «шукає»їх, «гарчить». Ведмедик "не знайшов", пішов спати. Гра повторюється 2-3 рази.

Лисиця:

Привіт, Колобок! Я тебе з'їм.

Колобок. Не їж мене, лисице, я тобі пісеньку заспіваю.

Я колобок, колобок,

Я від бабусі пішов, я від дідуся пішов

Я від зайця пішов, від вовка пішов,

Від ведмедя пішов.

І від тебе, лисице, піду.

Вихователь: Хитра шахрайка колобка нашого з'їсти хоче. А давай, лисице, хоровод з нами водити, співати та танцювати? Подивися, скільки у нас нових колобків з'явилося! Бабуся постаралася, спекла.

(Іншим дітям, які не брали участь у грі, вихователі одягають маски колобків)

Лисиця:

Давайте, я згодна.

Хоровод з колобком

Діти в колі, тримаючись за руки, стоять. Під текст пісеньки виконують різні рухи.

Вихователь. Діти, подивіться, як багато маленьких колобків(печиво! Ці колобкиспекли ваші батьки. Частуйтесь, хлопці.

Ось і казочці кінець,

А хто слухав – молодець!



Публікації на тему:

Конспект гри-інсценування за казкою «Теремок»Методична мета: - Розвивати мовлення дітей у вигляді залучення їх до народної творчості з використанням елементів театралізації. Завдання.

Підсумкове комплексне заняття з казки «Колобок» у другій молодшій групіПідсумкове комплексне заняття з казки «Колобок» у другій молодшій групі Мета: розвиток зв'язного мовлення дітей. Завдання: 1. Стимулювання зорового.

Конспект інтегрованої діяльності з дітьми другої молодшої групи «Подорож казкою «Колобок»Мета: Створення умов для ознайомлення дітей зі світом емоцій та способами адекватного вираження свого емоційного стану, аплікація.

Конспект комплексного заняття у другій молодшій групі «Подорож казкою «Колобок»Конспект комплексного заняття у другій молодшій групі Тема: Подорож казкою «Колобок» Мета: Розвиток зв'язного мовлення дітей. Завдання:.

Конспект сюжетного заняття з фізичного розвитку за казкою «Колобок» у першій молодшій групі Мета: Вчити стрибати в довжину з місця (через.


Екінші кіші топтағи Їмдаститилған

оқу қизметінің конспектісі .

Конспект організованої навчальної діяльності

у 2 молодшій групі.

Тәрбієші/Вихованець: Хмара М.Ю.

Білім беру саласи/Освітня область: "Комунікація", "Пізнання".

Пән/Предмет: Розвиток мови, природознавство.

Өтпелі тақирип/Наскрізна тема: «Чарівний світ казок»

Тариби/Тема: Театралізація за казкою "Колобок".

Маріттари/Цілі: Формування у дітей інтересу до театральної гри; спонукання до рухової імпровізації;навичок правильної вимови звуків;застосування найпростіших прийомів інтонаційної промовистості для характеристики персонажів; складання короткої розповіді з опорою на схему.Закріплення та розширення знань дітей про диких тварин та їх звички;про овочі та фрукти.Розвиток емоційності, зв'язного мовлення, образності сприйняття музики через рухи, дрібної моторики пальців рук. Виховання дружніх взаємин, вміння допомогти.

Педагогікали технологіялар/Педагогічні технології: ігрова, здоров'язберігаюча, інформаційно - комунікаційна, особистісно - орієнтована.

Ресурстамен қамтамасиз ету/Ресурсне забезпечення: Ширма, колобок, ляльки бібабо: баба, дід, заєць, вовк, ведмідь, ведмежа, лисиця; кошик з овочами та фруктами; чашка; картинки із зображенням вовченят; схема для складання оповідання; мікрофон, галявина, кольорові макарони, шнурки, фото з колобком.

Білінгвалдиқ компонент/Білінгвальний компонент: аю – ведмідь, қоян – заєць.

Ұйимдастирилған қизметтің кезеңдері/Етапи організованої діяльності:

    Ұйимдастирушилиқ кезеңі/Організаційний момент:

Вихователь: Хлопці, сьогодні ми з вами поїдемо в подорож за казкою. А

яка це буде казка, ви повинні відгадати:

Його по засіках шкребли,

По коморі мілини,

У печі спекли,

На віконце остудити поклали,

А він і від бабусі,

І від дідуся пішов.

Правильно, це Колобок. Зараз зазвучить чарівна музика, і ми опинимося в

цій казці. (Звучить таємнича музика. Після її закінчення на ширмі

з'являються лялькові персонажі: дід та баба).

2.Негізі бөлімі/Основна частина:

Баба: Як там наш Колобок?

Дід: Як він докотився?

Баба: Охо-хо-хо-хо.

Дід: Ехе-хе-хе-хе.

Вихователь: Здрастуйте, дідусь і бабуся! Скажіть, будь ласка, ви з

казки «Колобок»?

Баба: "Колобок", мила, "Колобок". Тільки немає у нас Колобка.

Вихователь: А де ж він?

Дід: Так, він у місто покотився, захотів побувати у хлопців, дитячому садку! З нами -

то йому нудно, старі ми вже. А у дитячому садку, кажуть, весело. Там діти

пісеньки співають, танцюють. А наш колобок теж любить пісні співати.

Вихователь: А ми з дитсадка до вас потрапили, тільки Колобка не зустріли.

Як би він у біду не потрапив, адже дорога до дитячого садка йде через ліс, у якому

багато небезпеки.

Баба: Як би хитра лисиця його не з'їла! Охо-хо-хо-хо!

Дід: Ой, пропав наш Колобок. Ехе-хе-хе-хе!

Вихователь: Не журіться, дідусь і бабуся! Ми з хлопцями що небудь

придумаємо! І Колобка знайдемо! Не дамо його Лисі на поживу! Щоправда, хлопці?

Діти: Так.

Баба: Удачі вам!

Дід: Доброго шляху!

Вихователь: Нам потрібно не гаяти часу, а одразу вирушати в ліс, щоб

врятувати Колобка. Ставайте один за одним:

за рівненькій доріжці,

По рівній доріжці

Крокують наші ніжки,

Раз-два, раз-два.

(Ходьба з високо піднятими колінами по рівній поверхні)

По камінчиках, по камінчиках,

По камінчиках, по камінчиках,

Раз-два, раз-два.

(Ходьба по нерівній поверхні – ребриста доріжка)

По рівній доріжці,

По рівній доріжці.

(Ходьба по рівній поверхні)

Втомилися наші ніжки,

Втомилися наші ніжки.

(Присісти навпочіпки)

Ось і ліс,

Повний казок та чудес.

(Підняти руки над головою)

Вихователь: Ось ми і на галявині! Давайте разом понюхаємо, як добре

пахне у весняному лісі. (Дихальна гімнастика).

Повертаємо голову ліворуч і праворуч, на поворот вдихаємо, обличчя прямо - видих.

(4-5 разів)

Нагинаємось – вдихаємо, розгинаємось – видих. (4 – 5 разів)

Вихователь: Хлопці, якщо ми потрапили до лісу, то кого ми можемо зустріти? (перераховують тварин) А які тварини мешкають у лісі? (Дикі) У лісі так тихо, ніби тут і немає нікого.

Давайте спробуємо тихо сказати – АУ – (діти вимовляють). Ніхто не озивається.

Давайте спробуємо голосно крикнути – АУ-(діти кричать).

(З'являється зайчик)

Вихователь: Зайчику, Зайчику, ти не бачив Колобка?

Зайчик: Бачив.

Вихователь: Скажи нам де він?

Зайчик: Допоможу, якщо скажіть, у яких казках живу.

Діти: Колобок, Теремок, Заюшкіна хатинка і т.д.

Вихователь: Ну, що, скажеш, де колобок?

Зайчик: Ой, щось я зголоднів, а у вас частування для мене знайдеться?

Вихователь. Звичайно. Зараз хлопці приготують тобі смачний салат із овочів.

Гра: «Приготуємо салат»

Діти вибирають із кошика овочі називають їх і кладуть у чашку, а фрукти залишають у кошику.

Зайчик: Ось дякую, я такого смачного салату ще не куштував. А колобок

покотився он тією доріжкою.

Вихователь: І тобі, дякую. Ну що ж, хлопці, нам час у дорогу!

Раз, два, наші ніжки,

Раз, два, по доріжці.

Доріжкою ми крокували

Вище ноги піднімали.

Один два три чотири.

На шкарпетках ми підемо-

Один два три чотири,

І з доріжки ми звернемо-

Один два три чотири.

Іти на п'ятах ми вирішили-

Один два три чотири.

Ми йшли, йшли, йшли,

На галявину прийшли.

(На ширмі з'являється вовк)

Вовк: Здрастуйте, хлопці, куди прямуєте дорогу?

Вихователь: Хлопці, кого ми шукаємо? (Діти відповідають). Ми йдемо шукати Колобки.

Ти його не випадково не зустрів?

Вовк: А то, як же, звісно, ​​зустрів. Я його з'їсти хотів, але він спритний

виявився.

Вихователь. Вовк, скажи нам, будь ласка, куди Колобок покотився.

Вовк: А ви мені допоможете, тоді скажу!

Вихователь: Із задоволенням!

Вовк: У мене хлопці, маленькі вовченята, всі різні за характером, а у кого якийсь характер розібрати не можу, допоможіть розібратися. (Показує фотографії вовченят)

Діти: Веселий, сумний, злий, добрий.

Вовк: Ось дякую, допомогли сірому!

Вихователь. Дякую і тобі, вовку. Хлопці, ходімо далі шукати Колобка.

Діти йшли, йшли, йшли,

І на гірку зійшли.

А під гіркою спить ведмідь,

Тихіше, діти, не шуміти! (Діти виконають рухи, що відповідають словам

тексту).

(З'являється ведмідь)

Ведмідь: Та я вже не сплю, прокинувся. Адже весна прийшла!

Вихователь: І те, щоправда! Ведмідь. Скажи, будь ласка, а ти Колобка не

зустрічав?

Ведмідь: Як же зустрічав! Хотів я його схопити і з'їсти, та після зимової сплячки

ходити розучився, упав і ледве встав!

Вихователь: Зараз хлопці тобі покажуть, як ведмедики клишоногі ходять! Дивись

і повторюй!

(Проводиться вправа «Ведмежата» М. Сопотової.)

А тепер, Мишко, говори швидше, куди Колобок покотився!

Ведмідь: Скажу, якщо допоможете мого ведмежа відшукати, побіг він у ліс із друзями грати і досі не повернувся, у мене є лісове радіо, ви в нього повідомите про зникнення ведмежа, може він почує і повернеться додому.

(діти за схемою складають описову розповідь про ведмежа, з'являється ведмежа)

Ведмедик: Пробач тату, я загрався з хлопцями, і забув, що додому пора!

Вихователь: Ну що ведмедик, скажеш, куди колобок покотився?

Ведмідь: Он туди! Спасибі за допомогу! Щасливої ​​дороги!

Вихователь: Дякую і тобі!

Ішли ми лісом не поспішаючи,

Аж назустріч нам Лисиця!

(З'являється на ширмі Лиса з Колобком, Лиса співає. Звучить російська народна

мелодія "Ах, ви сіни").

Лисиця: Я лисонька, лисичка,

Я руда лисиця.

Мій хвіст – моє багатство,

А мордочка – краса.

Я мила лисичка,

Бажаю всім добра.

Я курочкам сестричка

І півням сестра.

Так Так! Так Так!

(Звертається до Колобка).

Лисиця: Колобок, який ти гарненький, смачненький, рум'яненький!

Ходімо зі мною.

Вихователь: Ой, хлопці, Колобка треба рятувати і з Лисою його не відпускати. Я

вигадала! Давайте для лисиці подарунки приготуємо, як думаєте, що люблять усі дівчатка та жінки? (Вбрання, прикраси ...) Давайте, ми для неї намисто зробимо і подаруємо. (кольорові макарони нанизують на шнурки).

Вихователь: Подивися лисонька, які подарунки тобі діти приготували, ми тобі їх подаруємо, а ти нам колобка поверни (дарують намисто лисиці).

Лисиця: Гарні намисто, але колобка я вам не віддам.

Вихователь: Хлопці, давайте лисиці скажемо компліменти, може вона підійде.

Діти: Яка лисонька ти гарна, добра, мила, сонячна, яскрава.

Лисиця: Ой, як приємно! Забирайте колобка, а я до лісу піду, погуляю!

3.Қоритинди /Підсумкова частина:

Вихователь: Хлопці, Колобок тепер вирушить з нами до дитячого садка, погостює

у нас, подивиться, як ми з вами співаємо, танцюємо та граємо в дитячому садку. А

бабусі та дідусеві ми відправимо лист і нашу спільну фотографію, щоб

вони знали, що з Колобком усе гаразд. (Діти фотографуються з Колобком).

Вихователь: Для того, щоб знову опинитися в дитячому садку, потрібно сказати

чарівні слова:

Топну, лясну, повернусь,

У дитячому садку я опинюся!


2023
newmagazineroom.ru - Бухгалтерська звітність. УНВС. Зарплата та кадри. Валютні операції. Сплата податків. ПДВ. Страхові внески